• Rob & Emiel


Niets is wat het lijkt… tot alles ineens klopt!

Na *De Da Vinci Ode* zijn Rob en Emiel terug met een nieuwe theatershow waar niets is wat het lijkt. Vol humor, magic en mind-blowing trucs. Het draait niet om Sherlock Holmes zelf, maar om hoe hij denkt. Hoe legt hij slimme verbanden? Hoe onthoudt hij alles? Hoe zet hij mensen op het verkeerde been?

Rob en Emiel nemen je mee in een wereld waar logica en magie samenkomen. Je ziet bizarre mind-trucs en demonstraties die je niet voor mogelijk hield. Ze laten je lachen, verrassen je keer op keer en houden je de hele voorstelling op het puntje van je stoel.

Net als je denkt: "Ik snap het!" … blijkt alles totaal anders te zitten.

Je wordt uitgedaagd, op het verkeerde been gezet en keer op keer verrast.

Dit is geen gewone voorstelling, dit is een Rob en Emiel 2.0 ervaring. Interactief, ongrijpbaar en meeslepend. Laat je brein kraken en je zintuigen voor de gek houden – durf jij het aan?

Bekijk dit ook ook eens

Nationaal TheatRÜDSICHTSLOS (try out)

za 24 jan

Nationaal TheatRÜDSICHTSLOS (try out)

Ruud Smulders

MAESTRO

do 29 jan

MAESTRO

Marlon Kicken

Chaos

do 12 maa

Chaos

Davey Turnhout

‘ICH BIN ANDY, MEISTER!’

vr 20 maa

‘ICH BIN ANDY, MEISTER!’

Andy Marcelissen

© Cultureel Centrum Elckerlyc